جشنواره شکوفا

کانون گرافیک سرای محله شورا در اسفند ماه 91 موفق به کسب رتبه اول منطقه 13 در طراحی مبلمان شهری شد . سه طرح ارسال شده گروه   طراح خانه فناوری اطلاعات سرای محله شورا برای جشنواره شکوفا جزء طرح های راه یافته به مرحله آخر مسابقات در سطح تهران شد که توانست رتبه سوم را به دست آورد. لازم به ذکر است که طرح های منتخب از کل تهران در مجموعه ای به صورت لوح فشرده منتشر گردیده که در قسمت مربوط به منطقه 13 فقط آثار سرای محله شورا و کانون گرافیک این سرا ارائه شده است. 

تصاویر زیر مربوط به روز اهدای جوایز در سالن همایش های ساختمان مرکزی شهرداری تهران و تعدادی از آثار  منتخب کانون سرای شورا استجشنواره بازی های رایانه ای

به مناسبت دهه مبارک فجر محمدی جشنواره ی بازی های رایانه ای طی یک هفته در سرای محله شورا برگزار گردید. و نفرات برتر انتخاب شدند


راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 91

حضور پر شور شهروندان شهید پرور محله شورا در سی و چهارمین راهپیمایی یوم الله 22 بهمن به روایت تصویر 
 

<

<

بانگ الله اکبر و مراسم نورافشانی در شب 22 بهمن

در ساعت 21 شب سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بانگ الله اکبر در محله شورا طنین انداز شد همچنین مراسم نور افشانی در مسجد صاحب الزمان (عج) توسط بسیجیان مسجد اجرا گردید.

برگزاری کارگاه شمسه

سرای محله شورا در روز پنج شنبه 5  بهمن ماه از ساعت 10 الی12 شاهد ورک شاپ تخصصی در حوزه‎های نقاشی ،تندیس و خشنویسی بود. اهالی و هنرمندان محله شورا و دیگر محلات منطقه 13 در این روز به خلق آثار خود در رشته های مورد نظر پرداختند.

شایان ذکر است سرای محله شورا در روز پنج شنبه 28 دی ماه نیز از ساعت 10 الی 12 کارگاه آموزشی کاریکاتور را در غالب جشنواره شمسه برگزار نموده بود. و 25 نفر از اهالی محترم این محله در این کارگاه حضور داشتند.